Başlarım şimdi onların dokunulmazlığına.


Başlarım şimdi onların dokunulmazlığına.


Terörle sonuna kadar mücadele etmiş, Kardak Adaları için gerekenin yapılası için emir vermiş ve Yunanistan a postayı koymuş gözü kara, cesur, Milliyetçi,Laik,Cumhuriyetçi ve delikanlı bir kadındı Tansu Çiller..

Bugün, benim beklentim bazı kesimler hariç Demirtaş'ın halka yönelik sokağa dökülme çağrısı destek bulmayacak ve artık PKK-HDP, el ele çok eziyetler çektirdiği kürt halkından koca bir şamarı suratlarına yemiş olacaklar...

Artık yeter, Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Roman, Yunan, Bulgar, Kırgız ve sınırlarımız içinde yaşayan diğer tüm insanlar bu ülkeyi kurduk, bizim ortak vatanımız, Türkiye milleti, Tük Milleti olduk her renkten.

Kandırılmış ve aldatılmış Kürt nüfüsundan silah zoruyla alınmış oylarla Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne girmiş olan siyasi teröristleri temizleyin oaradan, tüyü bitmemiş bebeklerin, açlıktan ölen Fatma-Ayşe'lerin, evine ekmek götüremediği için intihar eden babaların hakkını devlet eliyle bu teröristlere ödemeyin. Hem de devleti bölüp parçalamak isteyenlere, kardeşliğimize milletimize kastedenlere ödemeyin, ama ödüyorsunuz PES...

PKK'nın meclise bağımsız yollardan bir şelilde gönderdiği Orhan Doğan ve Hatip Dicle 2 Mart 1994′te TBMM’den sivil polisler tarafından 'Terör örgütü propagandası' yapmak suçlamasıyla yaka paça gözaltına alınıyor..

Ve dönemin Başbakanı Tansu Çiller'e gazeteciler soruyorlar :

“Sayın başbakanım bunlar vekil dokunulmazlıkları var ”

Ve Tansu Çiller tarihe geçecek şu cevabı veriyor:“ Başlarım şimdi onların dokunulmazlığına”

Şimdi ben de soruyorum,

Bu gün Mecliste PKK'yı alanen temsil edenlerin neredeyse hepsinin,

-Terör örgütü propagandası yapmak,

-Terör örgütüne yardım yataklı yapmak,

-Terörü ve teröristleri övmek,

-Halkı kin ve nefrete teşvik etmek,

-Ülkeyi ortadan kaldırmaya yönelik sözde özerklik girişimleri..

-Sadece 4 ay içinde 300 den fazla güvenlik güçlerimizin şehit idilmesi,

-Yüzlerce sivil vatandaşlaşlarımızın, bebeklerde dahil olmak üzere kahreden ölümlerinden bunlar dolaylı olarak sorumluyken.

..ve dünyada hangi ülkede olursa olsun -üçüncü dünya ülkeleride dahil- vatana ihanetten yargılanarak idam edilecek bu tiplere neden devlet maaş öder ve bu maaşlar millete kurşun ve bomba olarak döner? Hainlik olarak döner... Dokunulmazlık mI? Ben başbakan değilim ama vatandaşım ve diyorum ki:Başlarım şimdi onların dokunulmazlığına.

Ey Kürt halkı, ey Kürt kardeşlerim, dostlarım... birlik olduk yedi düvele meydan okuyup kurduk bü ülkeyi, bizler aile olduk, kız verdik, oğlan aldık, oğlan verdik, kız aldık, anne olduk, baba olduk, can da can olduk! ama düşman olmadık hiç, olmayız da... Bu hainleri artık yakamızdan atalım, bu birliği bozmalarına müsade etmeyelim. çocuklarımız, gelecek nesillerimiz, bilimle, doğayla, çiçekle, eğitimle, sevgiyle,saygıyla harmanlansın, eli kanlı bebek katili teröristlerin, sizin çocuklarınızın, kızlarınızın da ellerine kan bulaştırmasına müsade etmeyin.

Demirtaş Kürtleri, PKK'nın tuzakladığı mayınların bombaların üzerine davet etti bugün. Siz parklara gidin.. gülün oynayın..