Satıldık ey halkım. Devir işlemleri Nisan Referandumunda. Dur de..


Satıldık ey halkım. Devir işlemleri Nisan Referandumunda. Dur de..


Başbakan konuştu yine.. Komedi gibi.. Hakaret üstüne hakaret.. Hayırlı cumalar, hayırlı günler demek bile vatan hainliği oldu artık. Pes doğrusu..

100'yıldır Türkiye'yi bölmeye çalışan dış mihraklar ve onların çeteleri PKK-HDP-FETÖ-IŞİD'in hayalini gerçekleştirecek olan bir referandum paketi nisan ayında önümüzde olacak; tabi bir 'kandırılma'dan dönülürse! Hayaldi, gerçek oluyor. Evet çıkması halinde ülke Özerk Yönetimler'e ayrılabilecek. Kabaca vatan bölünüp, parçalanacak... Türk milleti, Türk Bayrağı, Türkiye Cumhuriyeti Anayasa'dan kaldırılacak; Eğitimde ve ekonomide büyük değişimler gerçekleşecek. 15 Temmuz gecesi, yani, İmam Hatip'ten çıkmaların gerçekleştirdiği, masum askerlerin ve öğrencilerin kandırıldığı es geçilip, İmam Hatip temelli eğitim sistemi yaygınlaşacak.. Sonuç olarak, "ekmek dolabı açılınca içinde bir ışığın yanmasını sağlayan bilim insanları türeyecek.."

Kontrollü darbe! Çözüm Süreci, Türkiye'yi işgaline göz yumulan Suriyeliler! referandumu pişiriyor Nisan ayına kadar.. Unutmayın lütfen, Millet olarak GDO'lu olduk, Anayasa değişikliğini içeren referandumun genlerinde şiflenmiş gizli kanser hücreleri var. Vatan hasta ediliyor. kanserli hücreler topraklamıza yayılacak.. Yok oluruz, ey milletim, vatanseverim, Türk'üm, Kürd'üm; Evet demek, kimliğinizin, ırkınızın, milletinizin, şan ve şereflerle dolu vatan topraklarınızın inkarı demektir.

"Evet" demeyi düşünenler aklınızı başınıza alın, resmen dalga geçiliyor.. Kendinize sorun;
- FETÖ'yü kim bu hale getirdi?

- "Hoca Efendi" diye kim TV'lerde, gazetelerde, halkın gözü önünde metiyeler dizip aksini söyleyenleri tehdit ediyordu? devlet kurumlarına bu amipleri kim yerleştirdi?

- Parsel parsel topraklarımızı kim sattı?

- Sınav sonuçlarının çalınmasına kim engel olmadı da her kurum bu tiplerle işgal edildi?

- Açlık sınırı altında yaşam mücadelesi veren halkı kim haraca boğdu ve kim göz yumdu?

- PKK ve Öcalan ile pazarlık masasına kim oturdu ve hala oturmaya devam ediyor? - HDP'li ve PKK'lılar gizli gizli, hane hane gezerek "bağımsızlık çok yakın. Önderimiz(Öcalan) serbest kalacak.." propagandasıyla yandaşlarına "Evet" demeleri konusunda telkin ve uyarılarda bulunuyor. -

- Terör örgütü HDP hangi hükümet zamanında meclise girdi ve terör siyasallaştı?

- IŞİD'i Suriye üzerinden Türkiye'ye kim, hangi hükümet yerleştirdi...

- Hangi dönemde 7 cihana hükmeden, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, İlk Öğretmen, İlk Başkomutan, İlk Cumhurbaşkanı ... Mustafa Kemal Atatürk büstleri ve heykeleri yıkıldı, Türk Bayrağı yakılıp ayaklar altına alındı?

- Hangi Dönemde Türk'üm demek suç ve ırkçılık sayıdı?

- Hangi Dönemde Ege'de 18 ada Yunanlılara teslim edildi?

- Hangi dönemde Kıbrıs elden gitme aşamasında?

- Hangi dönemde Türkiye dışında tek toprağımız olan "Süleyman Şah Türbesi" teröristlere verildi?

- Hangi dönemde Türk askerinin İstanbul'un göbeğinde başı kesildi?

- Hangi dönemde 2 Türk askerinin Başka bir ülkede diri diri yakıldığı iddi edildi?

- Hangi dönemde Türkiye'nin tüm mal ve mülkleri özelleştirme adı altında Araplara, yabancılara satıldı. 

- Hangi Dönemde Ziraat Bankası, BOTAŞ, PTT, BİST Varlık Fonu'na devredildi? TÜRKSAT, ETİ maden, Çaykur da Varlık Fonu adı altında yabancılara satılıp ülkenin geleceği ve en önemli kurumları satıldı? Dikkat: Eti Maden geleceğin en önemli madeni olan BOR'un işletmesini de elinde bulunduruyor

Saymakla bitmez, Ama, İngiliz gemileriyle ailesini ve namusunu geride bırakıp kaçan, Osmanlı'da Türklere "güdülmesi gereken koyun" gözüyle bakan son Osmanlı Padişahı Vahdettin'in sözlerini onaylayıp tekrar eden (Millet koyun sürüsü… Bir çoban lazm… O da benim) Cumhur Reisi hangi dönemde görev alıyor?

Bu arada yeni Anayasa değişikliği ve referandumda olası bir "Hayır" çıkması durumunda Genel Af

Bu soruların cevabını siz de biliyorsunuz "Evet" onlar yaptı.. O halde "Hayır" biz ne koyun ne de aptalız...