İtalya, Juventus kulübünün başkanı Andrea Agnelli ile eski manken Deniz Akalın’ın aşkını konuşuyor... 
Haftalık magazin dergileri 'Diva e Donna' ve 'Chi', geçtiğimiz aylarda ortaya atılan, Deniz Akalın ve İtalya’nın en zengin ailelerinden Agnelli’nin üyesi olan Andrea Agnelli’nin yasak ilişki yaşadığı iddialarını fotoğraflarla belgeledi. 

İkili, farklı zaman ve yerlerde, Torino’nun merkezinde el ele ve öpüşürken fotoğraflandı. Diva e Donna, "Yılın en çok beklenen fotoğrafları. Andrea Agnelli ve Deniz ortaya çıktı. Öpücük" başlığıyla verdiği haberinde, çiftin artık gizlenme ihtiyacı duymadığını belirtti. 

YALAN RÜZGARI GİBİ AŞK HİKAYESİ
Bu aşk hikayesini, "Yalan Rüzgarı" dizisine benzeten İtalyan basını, bunun ardındaki ihaneti haberleştirdi.  

"İşte ilk öpücük. Gizli aşk ortaya çıktı" ifadelerinin kullanıldığı haberlere göre, Andrea Agnelli’nin 10 yıldır evli olduğu, iki çocuğunun annesi 38 yaşındaki İngiliz eşi Emma Winter, ihaneti öğrenince bir süre önce evi terk etti. Manken Eva Herzigova’nın araya girmesi de, Londra’ya taşınan Winter’ı İtalya’ya, eşine geri dönmeye ikna etmedi.


Emma Winter, eşinin kendisini Deniz Akalın'la aldattığını öğrenince evi terk etti.

DENİZ AKALIN, YAKIN DOSTUNUN EŞİYDİ
Eski bir manken olduğu belirtilen Deniz Akalın’ın ise, Andrea Agnelli’nin yakın dostu olan ve geçtiğimiz sezona kadar Juventus’un Pazarlama Müdürlüğü'nü yürüten Francesco Calvo ile evli olduğu, ancak Agnelli ile yakınlaşmalarının ardından onların da evliliklerinin çatırdadığı ortaya çıktı.  

İHANETİ ÖĞRENDİKTEN SONRA BARCELONA'YA TRANSFER OLDU
İddiaya göre, siyah beyazlı kulübe önemli sponsorlar kazandırmış olan Francesco Calvo, ihaneti öğrendikten sonra kulüpten 2 milyon Euro tazminat alarak ayrıldı ve FC Barcelona ile anlaştı.  

Andrea Agnelli ile Francesco Calvo (sağda) arasındaki dostluğu yasak aşk bitirdi.

FIAT'IN VARİSİ ELKANN İLE ARASI AÇILDI
Bazı magazin sitelerine yansıyanlara göre, otomotiv devi FIAT’ın kurucusu Agnelli Ailesi’nin varislerinden John Elkann ile kuzeni Andrea Agnelli’nin arası da, özel hayatındaki bu çalkantılar nedeniyle açıldı. Elkann’ın, yasak ilişkisinin ortaya çıkmasının ardından, Calvo’ya kulüp kasasından 2 milyon Euro ödemiş olan kuzenine, "Hatalarının bedelini, Juventus’un hissedarlarına ödetemezsin" dediği de iddialar arasında.

DENİZ AKKAYA İLE KARIŞTIRDILAR!
Bu arada, söz konusu haberi okurlarıyla paylaşan bazı İtalyan haber sitelerinde, isimlerinin birbirine yakın olmasından dolayı Deniz Akalın yerine, ünlü eski manken Deniz Akkaya’nın fotoğraflarının kullanılması dikkat çekti.