Siyah-beyazlılar ile 10 Aralık Perşembe günü sahasında karşılaşacak olan Lizbon, bu maçı kazanması durumunda UEFA Avrupa Ligi'nde bir üst tur vizesi alacak. 1 puan alması halinde ise Skenderbeu'nun Lokomotiv'i geçmesini bekleyecek.

'O ZAMAN BAKACAĞIM'
Birbirinden zorlu maçlara çıkacaklarını hatırlatan Jesus, 3 kulvarda yola devam ettiklerini ve bunun kendileri için bir hayli zor olduğunu söylerken, "Lokomotiv Moskova galibiyeti bize bir sorunu da getirdi. 10 Aralık'ta Beşiktaş ile maçımız var. 3 gün sonra Pazar günü Moreirense ile oynayacağız. Hemen sonrasında Çarşamba da Braga ile Portekiz Kupası karşılaşması var. O zamana kadar neler yapacağımı düşüneceğim" dedi.

'A,B,C TAKIMLARI EŞİT'
Beşiktaş maçında sürpriz yapabileceğini kaydeden deneyimli teknik adam, "Beşiktaş'a B takımı ile çıkmam gerekirse bunu yapacağım. Benimle çalışan tüm oyuncularıma karşı bir güvenim var. Bundan dolayı A, B veya C hepsi eşit" açıklamasını yaptı.

10 Aralık tarihinde oynanacak olan Beşiktaş-Sporting Lizbon maçıyla beraber aynı saatlerde Skenderbeu - Lokomotiv Moskova maçı da oynanacak..

10 Aralık 2015 Perşembe

Sporting Lisbon - BEŞİKTAŞ

Skenderbeu - Lokomotiv Moskova