TRT Spor'a konuk olan Ali Koç, Fenerbahçe taraftarına önemli mesajlar verdi. İşte o sözler...

Sıcak para konusundaki tam rakamı cumartesi günü açıklayacağım. Türk spor tarihinde görülmemiş bir maddi katkıyı karşılıksız olarak yapacağız. Kimsenin elinde sihirli bir değnek yok. Biz bunu camia olarak tekrar inşa edeceğiz ve Fenerbahçe'yi hak ettiği yere getireceğiz.

Bize 6 sene yani iki dönem lazım. Başkanımız 400 milyon euro borç olduğunu söylüyor ve bu onun söylediği rakam, altında bir şey var mı bilmiyorum.

Fenerbahçe'ye hizmet etmiş tüm futbolcular, iyi ilişkiler içinde ayrılmalı. Her gittiğim yerde Alex'i soruyorlar. Kendini bu sektörde geliştirdiği takdirde iyi iş yapacaktır.

Alex bir gün Fenerbahçe'nin teknik direktörü veya sportif direktörü olsa, muhteşem olur, rüya gibi olur. Ama sadece Fenerbahçe'de top oynadığı için görev almamalılar. Kendilerini geliştirirlerse, uzmanlaşırlarsa bu olmalı.

Arsene Wenger, Bodrum'da benim bir dostumla beraber. O kişi, Arsenal'ın ana hissedarlarından biriydi ve Premier League'i yaratanlardan biri. Wenger, onu ziyarete gelmiş. Ama bizim Wenger'le ilgili bir tasarrufumuz yok.