Bağırsak enfeksiyonu yüzünden 16 gündür Fulya’da bulunan bir hastanede tedavi gören şarkıcı İrem Derici, sevenleriyle Instagram hesabı üzerinden dertleşti. İşte İrem dericinin sosyal medya hesabından paylaştığı o mesaj;
Yoğun bakımda 16.gecem. Genel hissiyat: Pişmanlık, yalnızlık, sonu gelmeyen, süründüren ağrılar, boynu büküklük… Üzmem ben sevdiklerimi bir daha! Değerlerim gün be gün yükselip güzelleşiyorsa Allah’a açtığınız o minicik ellerinizden, kocaman dualarınızdandır… iyi geceler benim dev ailem.

İrem Derici son durumu, İrem Derici Anoreksiya mı, İrem Derici Öldü mü

İREM DERİCİ ANOREKSİYA MI OLDU?

Herkes sevilen sanatçı İrem Derici''nin hastalığını merak ediyor.  İrem Derici'nin Anoreksiya hastalığına yakalandığına dair iddialar gündeme gelmişti.  Bu soru Derici'nin doktoru Reha Baran'a soruldu. Baran, "Hayır, hiç alakası yok. Bizim gözlemlediğimiz tıbbi gerekçeler var. Anoreksiya solunum yetmezliği yapmıyor. Bizim hastamızda solunum sıkıntısı var Önümüzdeki günlerde diyeti nasıl gidecek, daha sonra görüş bildirebiliriz. Şu durum geçsin, hastamızla bunu konuşabiliriz. Bizim derdimiz şu anda bu değil zaten" diye yanıt verdi.