Emniyetten akla zarar operasyon. 3 Kadın gözaltına alındı, 15 kadın ise aranıyor.. Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz günlerde evlendiği, ve Türkiye dışındaki ülkelerde geçirdği tati görüntülerini sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıp gündem olan Şeyma Subaşı'ya hakaret ettiği iddia edilien kadınlara polis operasyonuyapıldı. Akla zarar kısmı ise, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün kamuoyunda bazı kesimlerce devam ettirilen hakaret, saldırı, çirkin iftira ve montajlara duyarsız kalınıp, yasal işlemlerin ve gerekli önlemlerin alınmaması!

POLİSTEN 'ŞEYMA' OPERASYONU

Kadın şüphelilerin organize bir şekilde Şeyma Subaşı'na hakaret ettikleri üzerinde bazı montajlar yapılan videoları sosyal medya hesaplarında paylaştıkları tespit edildi.
Olayla ilgili paylaşımda bulunan 15 kişinin de isimlerinin belirlendiği ve yakalanmaları için çalışmaların sürdüğü öğrenildi.

Şeyma Subaşı Yatak Montaj Görüntüler

İstanbul Cumhuriyet Savcılığının açtığı bir soruşturma üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler 9 Aralık 2016 tarihinden itibaren sosyal medya hesapları aracılığı ile Şeyma Subaşı'na hakaret eden kişileri yakalamak için operasyon başlattı.

Şeyma Subaşı Yatak Montaj Görüntüler


Arge Bilgi İşlem Büro Amirliği Bilişim Suçları Bürosu'nca yapılan operasyonda Yeşim N.(38) İstanbul'da, İlknur R.(37) ise Mersin'de gözaltına alındı.

Şeyma Subaşı Yatak Montaj Görüntüler
Yeşim N.'nin suç delillerini yok etmek için kullandığı tablet bilgisayarı kırmaya çalıştığı ancak başarılı olamadan yakalandığı belirtildi. Bu operasyonun şüphelilerinden Canan K.'nın ise bir süre önce yurt dışına çıktığı ve yakalanması için interpol aracılığı ile işlemlerin sürdüğü öğrenildi.

Şeyma Subaşı Yatak Montaj Görüntüler