FOX Kadın dizisi izleyicileri yine gözyaşlarına boğan bir bölümle ekran başına kilitlendi.. Ceyda, yeni sezonda diziye dahil olan usta sanatçı Hümeyra'nın tekerlekli sandalyeye mahkum oğlunun bakımı için anlaştı ve eve işe başladı. Yeni sezona adeta dramatik sahneleriyle damga vuran Kadın'da kaza sonrası Hatice(Bennu Yıldırımlar) hayatını kaybetmişti. Bu akşam yayınlanan bölümde ise 'şeytani kardeş Şirin' ilaç tedavisi devam eden Sarp'ın serumunu gizlice kapattı.

Gece saatlerinde nabzı ve kalbi duran Sarp'ı doktorlar kalp masajı yaparak yoğun bakım servisine kaldırdı. Sarp'ın ölüm ölmediğini izleyiciler 68. bölümde öğrenebilecek. Peki Sarp, Kadın dizisinden ayrılacak mı?

Kadın 68. Bölüm Fragman

68. BÖLÜM FRAGMANI: Çeşmeli ailesi pinkikte, Bahar, Nisa ve Doruk piknik ateşini yakamayınca yardımlarını çadırdan bir kişinin çıkacağı görülüyor. Ancak bu kişinin Sarp mı yoksa Çaycı Arif mi olduğu anlaşılamadı. Ancak mantık olarak eşi henüz ölen bir kadının kısa süre sonra pikniğe bir başka erkekle(Arif) gitmesi mümkün görünmüyor..

Kadın 67 Bölüm İzle