Puhu TV ekranlarının başarılı ve iddialı projeleri arasında kendini gösteren ve yayınlandığı her bölümüyle olay yaratacak gelişmelerle izleyicisiyle buluşan Fi Çi 8.bölümü 2 Şubat Cuma akşamı yayınlandı. Fi Çi son bölümde şok üstüne şok olaylar yaşanmasının hemen sonrasında, finale sayılı günler kala yeni bölümde neler yaşanacağı ile ilgili heyecanlı bekleyiş içerisinde olan izleyici kitlesi, yeni bölüm fragmanı arayışını tüm hızıyla sürdürmeye başladı. Peki, izleyicilere unutamayacağı anlar yaşatan Fi Çi 8. bölümün hemen sonrasında sabırsızlıkla beklenen Fi Çi 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Fi Çİ 8. son bölümle ilgili merak edilen tüm ayrıntılar ve Fi Çi 9. yeni bölüm fragmanı…

Fİ Çİ SON BÖLÜM PUHU TV’DEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Fİ Çİ 9. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? Fİ Çİ 9. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Puhu TV ekranlarının yüksek reyting oranlarına ulaşma başarısı elde eden Fi yeni sezon Çi dizisinin 9. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, ancak yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğine ekleyeceğiz. Öte yandan Fi Çi 9. yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı bilgisine ulaşmak isteyen izleyicilerimiz içinse, yeni bölüm fragmanı ekranlara henüz gelmediğinden dolayı Fi Çi 9. bölümün ne zaman yayınlanacağı şu an için net olarak bilinmemektedir. Bu nedenle Puhu TV’den Fi Çi 9. bölümün yayınlanacağı tarih ile ilgili açıklama yapması bekleniyor.

Çİ 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Duru ve Deniz'in yakınlaşmasından sonra ortalık fena halde karıştı. Duru, bu yakınlaşmadan sonra hem Deniz, hem de Can Manay'dan uzak durması gerektiğini fark etti. Diğer yandan Duru ve Deniz'in yakınlaşmasını gören Bilge ise tüm dikkatleri üzerine çekti. Bilge, gördüklerini önce Duru'ya ardından Eti'ye anlattı. Duru, Bilge'nin bilmesiyle iyice telaşlandı ve Can Manay'dan ayrılmaya karar verdi. Eti ise bu durumun Can Manay'ın öğrenmemesi gerektiğini savunarak, çok kötü şeyler olacağını Bilge ve Duru'ya ifade etti. Can Manay, Eti'den uzaklaşma kararıyla Eti'nin duygularını derinden sarstı. Bu durumu kaldıramayan Eti ise intihar etme girişimindeyken Can'a, Duru'nun onu aldattığını söyledi ve kendi canına kıydı. Özge, hedeflediği dosyayı Sadık'tan almayı başardı. O dosyada, Can Manay'ın geçmişindeki tüm bilgiler yer alıyor. Özge o dosyanın gerçekliğinden sonra Duru için tekrar bir adım attı ve Duru'nun yanına giderek, Can Manay'dan kaçması gerektiğini söyledi. Zaten Can Manay'dan ayrılma kararı alan Duru, bu durumun ciddi oluşuyla da kaçma fikrine kendini alıştırdı. Eşyalarını ve pasaportunu almak için eve giden Duru, tam evden çıkacakken kapıyı açtığı gibi karşısında Can Manay'ı gördü. Elinde valizle evden çıktığını gören Can Manay ise yüzündeki ifadeyle tüm izleyici heyecanlandırdı.