2012 yılında Okan Kurt’la evlenen Demet Akalın eşinin borçları nedeniyle karşılaştıkları icradan dolayı evliliğini bitirme kararı aldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Demet Akalın'ın eşi Okan Kurt, iddiaya göre eski ortağı Osman Görgülü'nün kendi aleyhine açtığı 32 milyon 845 bin liralık icra takibi ile sarsıldı. İzmir 14. İcra Dairesi'nin aldığı kararla Okan Kurt'un sahibi olduğu Hadımköy'deki şirketi, taşınmazlar ve Beykoz'daki lüks evinde icra takibi yapıldı.

EVLİLİĞİ İCRA MI BİTİRİYOR?

Geçtiğimiz gün eşinin borçları nedeniyle evine haciz geldiği haberleriyle gündem olan Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un arasına 40 milyon TL girdi. Şirkette yüzde 20 payı olan Demet Akalın’a eşi yüzünden 8 milyon TL borcu çıktı. Bu yüzden birbirine giren çift sosyal medya hesaplarından da birbirini takip etmeyi bıraktı. Bütün bu gelişmelerin üzerine Kurt’un Akalan’ın Bodrum’daki konserinde bulunmaması akıllara çiftin ayrılıp ayrılmadığı sorusunu getirdi.

Şık Hayat’ın yaptığı araştırma sonucunda ayrılık iddialarının doğru olduğu ortaya çıkarken, Akalın ve Kurt, herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındı.

Katıldığı bir magazin programının canlı yayını sırasında cinnet getirip ağlamaya başlayan Akalın, “Ben sokakta kaldım! O gün Berkay’a gittim çünkü 10 günlük bebeğiyle bana evini açan tek kişi Berkay Şahin’di!” açıklamasıyla şoke etti. Yayın sırasında ağlayan şarkıcı, sunuculara da avazı çıktığı kadar bağırdı. SÖZCÜ