Evllilik programlarıyla başlayan seyirci istismarı benzer düzeydeki seviyesiz programlarla devam ediyor..

RTÜK‘ün baskısıyla evlilik programlarını sonlandırmak zorunda kalan TV yapımcıları ve şovmenlerini reyting telaşı sardı. Özel bir TV kanalında Murat Şar adlı şahsın üzerinden Yeşilçam’ın usta isimlerini zan altında bırakarak reyting toplayan şarkıcı Seda Sayan, art arda yapılan hukuki müdahalelerin ardından ısrarla yayınlamaktan vazgeçmediği bu içeriği ekrana getirmeye son vermişti. Programda günlerce, Murat Şar adlı şahsın “Annem ünlü bir Yeşilçam oyuncusuymuş” iddiasından yola çıkılarak konuklu canlı yayınlar yapılmış, tuhaf iddia günlerce reyting unsuru olarak kullanılmıştı.

Yoğurtçu Bayram tecavüz skandalı

Seda Sayan, şimdi de Meral Daldaran adlı kadının skandal itirafına çanak tuttu. Programa katılan ve üçüncü çocuklarının kendisinden olmadığını iddia eden İbrahim Daldaran adlı şahıs ile eşi Meral Hanım karşı karşıya gelmişti.

Yoğurtçu Bayram tecavüz skandalı

"TECAVÜZ ETTİ, ÇOCUK ONDAN OLABİLİR."

İddiaların üzerine DNA testi yapıldı. Çocuğun kocasından olmadığı anlaşılan Meral adlı kadın, “Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle birlikte oldu” diyerek inanılmaz bir itirafta bulundu.Meral adlı kadının üçüncü çocuğunun yoğurtçuluk yapan Bayram Bey’den olabileceği iddia edilmişti. Meral Hanım bu iddiaları her seferinde reddetmişti ama DNA testinden çocuğun kocasından olmadığı kesinleşince canlı yayında fenalaştı. Meral Hanım, “Yoğurtçu Bayram isteğim dışında benimle beraber oldu, çocuk ondan olabilir” itirafında bulundu. SÖZCÜ