KASTAMONU'DAKİ PINAR ÇELİK CİNAYETİNDEN KAN DONDURAN DETAYLAR..

Öldürülen Pınar Çelik'in, kendisini öldüren Gencay Gökcen'in ağabeyle 13 yıl evli kaldığı ve bu evlilikten 2 çocuğu olduğu ortaya çıktı.. Öte yandan LKatil zanlısının bir dönem İstanbul'da, 'Kurtlar Vadisi' ve 'Bir Zamanlar Osmanlı' gibi kamuoyunda şiddet içerikli diziler olarak bilinen yapımlarda oyunculuk yaptığı öğrenildi. Kurtlar Vadisi dizisinde sık sık gösterilen kafa kesmeli infaz  görüntüleri, o dönemlerde 'gençleri şiddete teşvik' ediyor' tepkilere neden oluyordu.. 

Pınar Çelik Cinayetinde kan donduran yeni gelişmeler
Pınar Çelik Cinayetinde kan donduran yeni gelişmeler

İNTİHAR EDEN AĞABEYİNİN EŞİYMİŞ..

Kastamonu'da imam nikahıyla yaşadığı 4 çocuk annesi 38 yaşındaki Pınar Çelik'i boğazını keserek öldüren 33 yaşındaki Gencay Gökcen tutuklandı. Pınar Çelik'in, katil zanlısı Gencay Gökcen'in daha önce intihar eden ağabeyi Aydın Gökcen ile 13 yıl evli kaldığı ortaya çıktı. Gökcen'in ayrıca, birçok dizide de figüran olarak rol aldığı belirtildi.

Araç ilçesine bağlı Yeşilova köyünde 3 aydır imam nikahıyla yaşadığı Pınar Çelik´i dün sahurda bıçakla boğazını keserek öldüren Gencay Gökcen, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Gece saatlerinde nöbetçi mahkemeye çıkarılan Gökcen, tutuklandı. 

AĞABEY, AYRILDIKTAN İKİ YIL SONRA İNTİHAR ETMİŞ

Pınar Çelik'in, Gencay Gökcen'nin ağabeyi Aydın Gökcen ile 13 yıl evli kaldığı, bu evlilikten biri 13, diğeri 8 yaşında 2 çocukları bulunduğu, ikilinin boşandığı belirtildi. Aydın Gökcen.'in 2 yıl önce intihar ettiği öğrenildi.

Pınar Çelik Cinayetinde kan donduran yeni gelişmeler
Pınar Çelik Cinayetinde kan donduran yeni gelişmeler

SOSYAL MEDYA KAVGASI!

Katil zanlısı Gencay Gökcen ilk ifadesinde, Pınar Çelik ile Kocaeli´de salep toplamaya gittikleri sırada ilişkilerinin başladığını, 3 ay önce de imam nikahı kıyarak birlikte yaşamaya başladıklarını söyledi. Pınar Çelik´in sosyal paylaşım sitesinden başka erkekler ile konuştuğunu iddia eden Gencay Gökcen, "O gece bu konuyla ilgili tartışmaya başladık. Mutfaktan aldığım bıçak ile saldırdım. Ne yaptığımın farkında değildim. Pişmanım" dedi.

DİZİLERDE FİGÜRAN OYUNCULUK YAPMIŞ

Gencay Gökcen'in İstanbul ve Kocaeli'de yaşadığı yıllarda, 'Bir zamanlar Osmanlı' ve 'Kurtlar Vadisi' gibi dizilerde figüran olarak rol aldığı ortaya çıktı.