Dehşet verici kaza az önce meydana geldi. Olay yerine gelen genç kızın yakınları sinir krizleri geçirdi.  Polis ve jandarmanın olay yerindeki incelemesi devam ediyor. Kaza nedeniyle Habipler Yolu’nda trafik yoğunluğu yaşanıyor.

YOLUN KARŞISINA GEÇİYORDU

Olay Habibler Arnavutköy yolu üzerinde yaşandı. Saat 10:30 sularında Habibler istikametinden Arnavutköy yönünde hızla ilerleyen kamyon henüz kimliği belirlenemeyen 17 yaşlarında olduğu tahmin edilen ve yolun karşısına gecmeye çalışan bir kız çocuğunu feci şekilde ezdi yaşanan olayda kız çocuğunun iç organları dağılarak yola saçıldı.

Hafriyat Kamyonu faciası 17 yaşındaki kıza çarpıp öldürdü

FRENE BASTI ANCAK KONTROLÜNÜ KAYBEDEREK TAKLA ATTI

Görgü tanıklarının anlattığına göre aşırı derecede hızlı bir şekilde ilerleyen kamyon sürücüsü yolun karşısına geçmeye çalışan kız çocuğunu geç fark edince frene bastı ancak kum yüklü olduğu öğrenilen aracın ağır tonajlı olduğundan duramadığı ve kontrolünü kaybederek takla attığı yola dökülen kumlar nedeni ilede trafiğin tamamen durduğu öğrenildi.

TRAFİK TAMAMEN DURDU

Bir yönde yaşanan olay diğer yönde de meraklı sürücülerin durarak olayı izlemeleri nedeni ile trafik tamamen durdu ve uzun araç kuyrukları oluşmasına sebeb oldu olay yerinde emniyet ekiplerinin çalışmaları halen devam ediyor.