FOX Tv'nin başarılı haber sunucusu ve gazeteci-yazar Fatih Portakal'a bazı yandaş gazete ve televizyonlarda çirkin saldırı...

Hakkari Şemdinli'de Türk güvenlik güçleri ve bölücü terör örgütü PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan 8 kahraman askerimizin haberinin sunulduğu anlarda İçişleri Bakanlığı'nın son dakika açıklamasını duyuran Fatih Portakal'ın şehitlerimiz için kullandığı 'Allah Rahmet Eylesin' temennisini makaslayan bazı yandaş haber kanalı, gazete ve  sosyal medya platformları, Bakanlığın yaptığı '36 terörist öldürüldü' açıklamasını sanki teröristler için sarf etmiş gibi yansıtıldı..

FATİH PORTAKAL: HABERİ YAPANLARA DAVA AÇACAĞIM 

Fox Ana Haber Bülteni'nde konuya ilişkin haberin detayları ve kendisine yapılan çirkin saldırıyı ve detayları anlatan Portakal, kendisine yapıaln bu çirkin saldırı karşısında sessiz kalamayacağını ve bu saldırıyı yapanlar hakkaında tazminat davası açacağını belirtti. Portakal, davadan kazanılacak olan tazminat miktarı ne kadar olursa olsun Şehit Aileleri Derneği'ne bağışlayacağına söyledi.