Eylem Gülçin Kanık cinayetinde kann donduran detaylar ortaya çıktı. Gözü dönmüş katiller tüm mal varlığını satan Eylem'in üzerindeki yaklaşık 300 bin euroyu aldıktan sonra tecavüz edip boğarak öldürmüşler. Bununla da yetinmen insanlıktan çıkmış cani katiller geride delil bırakmamak için Eylem'in cesedini yakmışlar.

Aydın Didim'de 7 Ekim Cumartesi günü Çamlık Mahallesi’ndeki makilik alanda ölü olarak bulunan Eylem Gülçin Kanık cinayetiyle ilgili tutuklu sayısı 5'e yükseldi.

Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerinin titiz çalışması sonucunda dün akşam gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklanırken soruşturmayı derinleştiren emniyet güçleri de gündüz saatlerinde 3 kişiyi gözaltına almıştı. Gözaltına alınan baba M.K (41) ile oğulları G.K. (17) ve Y.K. (16) emniyetteki sorgularının ardından Didim Adliyesine sevk edildi.

Eylem Gülçin Kanık Katil zanlısı baba ve oğlulları

Mahkemeye çıkartılan baba ve oğulları tutuklandı. G.K. ve Y.K. İzmir'deki Şakran Cezaevine, baba M.K. ise Aydın Cezaevine sevk edildi.

EYLEM HAKKINDA 6 YIL HAPİS CEZASI İDDİASI:

Yargılandığı bir davadan 6 yıl hapis cezası aldığı öğrenilen ve hapse girmemek için Yunanistan'a gitmeye karar veren 37 yaşındaki Eylem Gülçin Kanık'ın, Aydın'ın Didim ilçesinde bir arkadaşı aracılığıyla insan kaçakçılığı yapan bir çete ile irtibat kurduğu öğrenildi.  Ardından İstanbul'daki tüm mal varlığını satan genç kadın, yanındaki yaklaşık 300 bin euro ile birlikte Didim'e geldi.

Eylem Gülçin Kanık
 
TECAVÜZ EDİP BOĞDUKTAN SONRA ÜZERİNE BENZİN DÖKÜP YAKTILAR


Eylem Gülçin Kanık burada, kendisini Yunanistan'a geçirecek olan şahıslara anlaştıkları fiyatı ödedi.. Ancak genç kadında daha fazla para olduğunu anlayan katilller, "Yunan adalarına geçeceğiz" diyerek Manastır Koyuna götürdükleri Kanık'a önce tecavüz edip ardından boğarak öldürdü. Üzerindeki parayı alan gözü dönmüş katiller, geride delil bırakmamak için cesedi üzerine benzin dökerek yaktı.