Recep İvedik 4 filmiyle beğeni toplayan ve tüm dikkatleri üzerine çeken, video paylaşım platformu Youtube'de bir kanalda Youtuber olarak görev alan Cem Korkmaz'ın bu akşam saatlerinde intihar ettiği öğrenildi..

Korkmaz'ın ölümü sosyal medya, teknoloji siteleri ve incisözlük gibi forumlarda gündem oldu. 

KÜFÜR SONRASI ÇALIŞTIĞI KANALDAKİ İŞİNDEN ATILMIŞTI

Son olarak Avrupalı menşeili bir youtube şirketinde görev alan ve periscope üzerinden yaptığı küfürlü yayın sonrası görevine son verilen Cem Korkmaz kendi kanalını açsada çöküş dönemine girerek gözlerden kaybolmuştu.

Can Yılmaz Cem Korkmaz İntihar mı etti
Can Yılmaz Twitter hesabından Korkmaz'ın inithar ettiğini doğruladı.. Can Yılmaz, "Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum." dedi. Yılmaz, yazdığı tweet'e gelen kötü yorumlar için; "En azından insanlar ölünce ahlaksızlığınızı bir kenara bırakın be reziller. Acılardan zevk alacak kadar sefilleşmek nasıl bir vicdandır...

Cem Korkmaz İntihar mı etti

CEM KORKMAZ KİMDİR?

1987 yılında Bursa'da  doğuna Cem Korkmaz; ilk ve orta öğretimini Bursa’da tamamladı.  Korkmaz, en son Bursa Devlet Tiyatrosunda eğitimini tamamlamıştır. Kendisi şu anda youtube'da "Oha diyorum!" ve "yapyap" kanalında sunuculuk yapmaktadır. Recep İvedik 4 ve bazı film, dizi ve reklamda oyunculuk yapmıştır.

Cem korkmaz İntihar etti