Ünlü sanatçı Demet Akalın'ın sosyal medya hesabından paylaşması sonucu ortaya çıkan acı olay hayvanseverleri ve vicdanlı insanları ayağa kaldırdı.

Günaşarı gelen hayvana şiddet haberlerine bir yenisi daha eklendi. İstanbul Bakırköy'de bir evin pencere dışında mahsur kalan köpeği fark edenler hemen köpeğin sahibine ulaştılar. Avukat olduğu iddia edilen Burcu T. ise kendisini köpeğe yardım edip kurtarması için telefonla arayanlara hiç beklemedikleri, insanlık dışı bir cevap verdi. Burcu T.'nin komşusuna iddia göre "Köpeğim zaten ten hep camda durur." diyerek eve gelmeyi reddetti.

Avukat Köpeği camdan düşüp öldü

YEDİNCİ KATTAN DÜŞEREK ÖLDÜ

Cam dışında mahsur kalan golden retriever cinsi köpek havlayıp inleyerek adeta çevresinden bir süre yardım istedi.. Sahibi eve gelmeyi reddedince hemen itfaiye haber verildi. Ancak zavallı köpek yorgun düşünce daha fazla dayanamayıp yedinci kattan aşağıya düşerek öldü.

Avukat Köpeği camdan düşüp öldü

SOSYAL MEDYA AYAĞA KALKTI

Ünlü sanatçı Demet Akalın'ın sosyal medya hesabından paylaşması sonucu kısa sürede gündem olan acı olay başta hayvanserlerin tepkisine neden olurken. Olayla iligli soruşturma başlatılması ve köpeğin sahibi olduğu iddia edilen Avukat Burcu T.'nin ağır bir şekilde cezalandırılması için imza kampanyası başlatıldı..

Avukat Köpeği camdan düşüp öldü